Cabernet Finance a.s.
Skupina Cabernet Finance je dynamická poradenská spoločnosť, aktívna v oblasti poradenstva pri fúziách, akvizíciách a komplexného poradenstva corporate finance, už od roku 2006. Skupina má lokálne spoločnosti na slovenskom aj českom trhu.
Náš tím tvoria skúsení investiční bankári, ktorí majú dlhoročné znalosti a skúsenosti s transakciami v strednej Európe a rozhodli sa svoje predchádzajúce poznatky zúročiť vo vlastnej spoločnosti.
Cabernet Finance je súčasťou siete AICA, ktorú exkluzívne reprezentuje na Slovensku; AICA je celosvetová sieť nezávislých poradenských spoločností.

Finančný analytik, Finančný manažér, Corporate finance - Senior analytik

Náplň práce
• zabezpečenie, príprava, spracovanie a analýza business a finančných dát
• tvorba a riadenie finančných modelov, business plánov a príprava prezentácií
• príprava podkladov a analýz potrebných pre získanie financovania, oceňovanie a finančné riadenie projektov
• participácia pri prieskume a príprave údajov na účely due diligence
• analýza domáceho a zahraničných trhov za účelom nových príležitostí
• komunikácia so znalcami, financujúcimi bankami a investormi
• podpora pri rozhodovaní o operatívnych ako aj investičných záležitostiach
• príprava podkladov a komunikácia s finančnými/právnymi poradcami pri transakciách;
• spolupráca pri tvorbe a prezentácií dát pre interné účely ako aj pre poskytovateľov kapitálu a iné subjekty.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500-2000
• participácia na finančných výsledkoch spoločnosti (finančné bonusy)
• iPhone a notebook
• férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas
• možnosť Home office, podľa dohody a aktuálneho stavu projektov
• možnosť preplatenia užitočných vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Karlova ves)
• priateľská atmosféra a skutočne tímový duch
• firemný teambuilding viackrát ročne
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
Rozmýšľaš vymeniť svet korporátnej inštitúcie (auditorská spoločnosť, investičný fond, banka, korporát) za dynamickú spoločnosť, kde budeš súčasťou tímu, ktorý sa spolupodieľa na zaujímavých corporate finance transakciách – M&A poradenstvo, transakčná podpora, equity / debt capital raising, private equity, restructuring, financial controlling / consulting.
Baví ťa svet corporate finance transakcií, kde si aktívne prítomný ako platný člen tímu ? Hľadať ako projekty realizovať a posúvať ďalej ? Profesne sa zdokonaľovať a získavať neoceniteľné skúsenosti a byť priamo „pri tom“ ?
Ponúkame ti jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou senior tímu skúsených corporate finance profesionálov, každý s viac ako 20 ročnými skúsenosťami, a príležitosťou, že tvoje názory sa budú počúvať a ovplyvňovať priebeh transakcií.
Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s corporate finance – najmä business plánmi a finančným plánovaným, analýzami spoločností a sektorov, ideálne s valuáciami spoločností, s dôrazom na vyzretú osobnosť so záujmom k tejto práci. Očakávame schopnosť čísla individuálne analyzovať, rozumieť realite čo je „za nimi“ a dospieť k záverom, o ktorých vie diskutovať a odprezentovať závery.
Tiež kolegu, ktorý nadpriemerne ovláda prácou s Excelom a PowerPointom, má výrazné analytické schopnosti, schopnosť pracovať v dynamickom kolektíve a pokročilú znalosť anglického jazyka.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa alebo II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Ekonomické, Technické, Matematicko-štatistické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel – nadpriemerne
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Vhodný kandidát by sa mal vyznačovať:
• preferujeme 3 roky skúseností v oblasti finančného auditu/poradenstva alebo na obdobnej pozícii (ideálne audítorská spoločnosť, investičný fond, banka, korporát)
• výborným analytickým, logickým myslením
• samostatnosťou, spoľahlivosťou a presnosťou
• zmyslom pre detail, zameraním na výsledky a kvalitu práce
• chuťou učiť sa, pracovať na sebe a rozvíjať svoje zručnosti
• tímovým duchom a otvorenou komunikáciou
• nadšením pre prácu a potrebou byť užitočným
• vysokým pracovným nasadením a orientáciou na výsledky
• odolnosťou voči stresu a flexibilitou.
Kontaktná osoba: Martin Káčer
Telefón: 902351464
Aktualizované 10.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný analytik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér