Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Kontrolór kvality - Žilina Bytčica

Náplň práce
a)Kontrola materiálu prichádzajúceho na výrobnú linku
b)Klasifikácia vád materiálu a vyhodnotenie záznamov o nich
c)Plnenie úloh zadaných nadriadenými v súlade s pracovnými inštrukciami
d)Zodpovednosť za kontrolu kvality na výrobnej linke vrátane kontroly výrobného procesu
e)Reportovanie nadriadeným
f)Analýza chybnosti
g)Podiel na pracovných aktivitách oddelenia kvality
h)Zodpovednosť za stav zvereného náradia, šetrné zaobchádzanie so všetkým zariadením potrebným vo výrobe podľa pokynov a manuálov
i)Dodržanie poriadku na pracovisku
j)Spolupráca na plnení denných úloh za účelom plnenia výrobného plánu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
760€/brutto
Iné výhody
- práca v stabilnej spoločnosti
- bonus do výšky 85€/brutto
- starostlivosť zo strany koordinátora
- nástup ihneď
Miesto práce
Žilina
Bytčica
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosíme všetkých uchádzačov aby zasielali svoje aktuálne životopisy posielajte na: k.pusztaiova@managementsolutions.sk alebo volali na tel. číslo 0917 489 713
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- samostatnosť
- ochota pracovať v exteriéri
Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Pusztaiová
Telefón: +421 917 489 713
WWW: www.p-r.sk
Aktualizované 27.1.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel