AVEC trade SK, s.r.o.
Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Operátor, Pracovník v materiálovom sklade

Náplň práce
Pracovná činnosť:
-príjem materiálu do skladu a jeho následná dokumentácia,
-zaskladňovanie materiálu a jeho označovanie,
-vyskladňovanie, vybaľovanie a prebaľovanie materiálu,
-vedenie evidencie skladových zásob a ich inventarizácia,
-v prípade oprávnenia obsluha motorových vozíkov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 5,95 € po 7,75 €/hod.
Stabilná a dlhodobá práca s možnosťou prechodu medzi kmeňových zamestnancov spoločnosti
PRAX NIE JE NUTNÁ, zaučíme
DOPRAVA do zamestnania firemnými autobusmi
Tímové akcie
Možnosť záloh
Miesto práce
Žilina
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Práca je svojou povahou vhodnejšia pre mužov
Kontaktná osoba: Erika Blašková
Telefón: 0911551521
Aktualizované 30.12.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor