Agentúra Pro-Staff - práca a brigády v zahraničí
Práca v zahraničí a brigády v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónne brigády aj dlhodobá práca v zahraničí v Španielsku, Grécku, Taliansku, Nemecku, na Malte, Cypre a v iných destináciách.
Pracovné ponuky v zahraničí sú pre overených zamestnávateľov. Sprostredkovanie práce v zahraničí vykonávame od roku 2002 , pričom každoročne sprostredkujeme prácu stovkám uchádzačov o prácu.

Elektrikár, PRÁCA V HOLANDSKU - stolár, elektrikár a pracovník v sklade

Náplň práce
Si pripravený na novú výzvu a máš záujem slušne si zarobiť?
Chceš sa stať členom pevného tímu s kolegami z Česka a Slovenska?
Ak áno, tak toto voľné miesto je možno práve pre Teba!

Pre holandskú stavebnú spoločnosť hľadáme skúsených zamestnancov - elektrikárov, pracovníkov v sklade a stolárov. Nástup do zamestnania - od januára 2022.

Pracovný čas:
pondelok - piatok od 7:00 do 17:00 (vrátane prestávok) - 45 hodín týždenne
okrem toho môžu byť požadované nadčasy. Firma sa vždy zameriava na ponúkanie 45 hodinového pracovného týždňa, aby sa optimalizoval váš mesačný plat.

pondelok – piatok od 7:00 do 17:00 (vrátane prestávok) – 45 hodín týždenne

Pracovné pozície a plat:
Stolár - plat 2800 € v hrubom mesačne (2025 € v čistom)
Elektrikár - plat 2800 € v hrubom mesačne (2025 € v čistom)
pracovník v sklade - plat 2250 - 2500 € v hrubom mesačne (1700 - 1885 € v čistom)

Pracovné činnosti:
Elektrikár:
práca elektrikára v modulárnych budovách,
hlavne ťahanie káblov
zisťovanie a riešenie problémov týkajúcich sa práce elektrikára

Stolár:
upevňovanie stien na modulárnych domoch za pomoci pneumatického náradia
príprava a výroba stien a striech z drevených rámov podľa drevených foriem
osádzanie izolačného materiálu a elektrického vedenia
porozumenie technickým výkresom a meraniam

pracovník v sklade:
montáž a demontáž políc v sklade ako aj priamo v supermarketoch
čistenie a postriekanie dielov
vykladanie políc z transportných prívesov
triedenie a usporiadanie jednotlivého prichádzajúceho tovaru
kontrola a evidencia tovaru
čistenie pracovného prostredia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2800
Iné výhody
Ponúkame:
mesačný plat 2250 – 2800 € v hrubom (podľa pozície)
práce 45 hodín týždenne (9 hodín denne, 5 dní v týždni)
uzavretie zmluvy na dobu šiestich mesiacov s možnosťou predĺženia
ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom (jednolôžkové spálne)
doprava do práce so služobným autom, (benzín) je preplácaný zamestnávateľom
zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie
príjemné pracovné a životné prostredie
možnosti zapojiť sa do vzdelávacích a rozvojových programov
profesionálny pracovný rast
náklady, ktoré si platí zamestnanec, sú strava
Miesto práce
Európa ostatné
Holandsko
Termín nástupu
január 2022
Informácie pre uchádzača
V prípade zájmu pošlite životopis v anglickom, nemeckom alebo slovenským jazyku a takisto uveďte, či ste už pracovali v Holandsku a máte vystavené citizen service number (BSN).
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka

Požadujeme:
relevantné a preukázateľné skúsenosti
konverzačná znalosť angličtiny alebo nemčiny
dodržiavanie inštrukcií vedúceho tímu alebo manažéra
vodičský preukaz B
pozitívny postoj k politike spoločnosti
spolupráca s kolegami na pracovisku
Telefón: 0905524996
Aktualizované 11.1.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár