Agentúra Pro-Staff - práca a brigády v zahraničí
Práca v zahraničí a brigády v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónne brigády aj dlhodobá práca v zahraničí v Španielsku, Grécku, Taliansku, Nemecku, na Malte, Cypre a v iných destináciách.
Pracovné ponuky v zahraničí sú pre overených zamestnávateľov. Sprostredkovanie práce v zahraničí vykonávame od roku 2002 , pričom každoročne sprostredkujeme prácu stovkám uchádzačov o prácu.

Stolár v Holandsku (montáž drevených interiérov) - 2900 - 3240 € v hrubom + zabezpečené ubytovanie +

Náplň práce
Si pripravený na novú výzvu a máš záujem slušne si zarobiť?
Zaujíma ťa objavovanie nových miest a kultúr?
Chceš sa stať členom pevného tímu s kolegami zo Slovenska a Čiech?
Ak áno, tak toto voľné miesto je možno práve pre Teba!

Pre holandskú stavebnú spoločnosť hľadáme zamestnancov na plný úväzok.
Spoločnosť má strategické partnerstvo s najväčším reťazcom supermarketov v Holandsku.
S cieľom realizovať plánované rekonštrukcie všetkých obchodov v Holandsku, hľadáme stolárov, ktorí budú špecializovaní na výrobu a montáž drevených interiérov.
Miesto práce je 30 minút severne od Amsterdamu.

Pracovný čas:
• pondelok - piatok od 6:00 - 6:30 do 16:00 - 17:00 (vrátane prestávok) – 45 hodín týždenne
• okrem toho môžu byť požadované nadčasy.

Náplň práce stolára:
• čítanie a porozumenie technických výkresov
• montáže a dokončovacie práce všetkých druhov interiérov z dreva a drevom potiahnutých materiálov vrátane montáže jednoduchej sanity do drevených rámov
• samostatná práca
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2900 - 3240 €
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity
• práca 45 hodín týždenne (9 hodín denne, 5 dní v týž-dni)
• mesačný plat pri práci 45 hodín týždenne: 2900 - 3240 € v hrubom (cca 2120 - 2340 € v čistom) podľa skúse-ností
• uzavretie zmluvy na obdobie šiestich mesiacov s mož-nosťou predĺženia
• ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom (jedno-lôžkové spálne)
• doprava do práce so služobným autom, (benzín) je preplácaný zamestnávateľom
• zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie
• príjemné pracovné a životné prostredie
• možnosti zapojiť sa do vzdelávacích a rozvojových programov
• profesionálny pracovný rast
• jediné náklady, ktoré si platí zamestnanec, je strava
• naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za spro-stredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Ho-landska
Miesto práce
Európa ostatné
Holandsko
Termín nástupu
od januára 2022
Informácie pre uchádzača
V prípade zájmu pošlite životopis v anglickom, nemec-kom alebo slovenskom jazyku a takisto uveďte, či ste už pracovali v Holandsku a máte vystavené citizen service number (BSN).
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• preukázateľné skúsenosti so stolárskymi prácami resp. s prácou s drevom
• ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka
• vodičský preukaz B výhodou
• vlastné auto výhodou
• licencia na vysokozdvižný vozík výhodou
• flexibilný prístup k pracovným činnostiam
• znalosť materiálov a nástrojov
• čistý výpis z registra trestov

Ďalšie zodpovednosti a očakávania:
• komunikácia s vedúcim tímu
• pozitívny prístup k práci a silná pracovná morálka
• pozitívny prístup k politike spoločností
• spolupráca s ostatnými kolegami
• starostlivosť o čisté a bezpečné pracovné prostredie
• flexibilný prístup k nadčasom alebo zmenám pracovných zmien
Telefón: 0905524996
Aktualizované 2.8.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality