Agentúra Pro-Staff - práca a brigády v zahraničí
Práca v zahraničí a brigády v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónne brigády aj dlhodobá práca v zahraničí v Španielsku, Grécku, Taliansku, Nemecku, na Malte, Cypre a v iných destináciách.
Pracovné ponuky v zahraničí sú pre overených zamestnávateľov. Sprostredkovanie práce v zahraničí vykonávame od roku 2002 , pričom každoročne sprostredkujeme prácu stovkám uchádzačov o prácu.

Barman, Čašník, servírka, Upratovačka, porter, kuchár a iné pozície v hoteli na Cypre

Náplň práce
Chceš zažiť život pri mori?
Chceš mať slnečný každý deň?
Chceš spoznať novú kultúru?
TAK TERAZ MÁŠ PRÍLEŽITOSŤ!

Pre nášho zahraničného partnera z Cypru hľadáme hotelový personál na sezónu 2022 na rôzne pozície.

Obsadzované pozície:
• čašník/-čka v reštaurácii
• čašník/-čka v bare
• recepčný/-á
• chyžná
• hosteska
• houseman
• pool attendant
• nosič kufrov
• pomocník v kuchyni
• kuchár
• pracovník v hotelovej práčovni

Ponúkame:
- práca v 4-hviezdičkových alebo 5-hviezdičkových hoteloch, v peknom prostredí pri mori
- práce 8 hodín denne, 6 dní v týždni
- strava zadarmo a zabezpečené ubytovanie za poplatok 180 € mesačne
- vyzdvihnutie z letiska zadarmo
- zdravotné a sociálne poistenie na Cypre
- práca vhodná aj pre študentov a pre páry
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
1080 €
Iné výhody
Čistý mesačný príjem:
937 – 1080 € netto mesačne + strava zdarma + zabezpečené ubytovanie za poplatok 180 € mesačne
937 € – bez skúseností
980 – 1080 € – so skúsenosťami
Miesto práce
Európa ostatné
Cyprus
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Ako získať miesto:
• zaregistruj sa cez našu databázu na www.prostaff.sk
• napíš nám, o ktorú pozíciu máš záujem
• absolvuj zoom rozhovor so zamestnávateľom z Cypru 28.1.2022 o 10:00 hod.
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš na Cyprus!

Tešíme sa na Teba!

Viac info na www.prostaff.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
požadujeme:
• základná až konverzačná znalosť anglického jazyka
• skúsenosti sú výhodou, ale nie podmienkou
• nástupy do zamestnania: od konca februára 2022 a v priebehu roka, min. na 3 - 12 mesiacov
J.Matušku 2
05205 Sp. N.Ves
Kontaktná osoba: Práca na Cypre ihneď
Telefón: 0903144870
Aktualizované 18.1.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Barman

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka