Agentúra Pro-Staff - práca a brigády v zahraničí
Práca v zahraničí a brigády v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónne brigády aj dlhodobá práca v zahraničí v Španielsku, Grécku, Taliansku, Nemecku, na Malte, Cypre a v iných destináciách.
Pracovné ponuky v zahraničí sú pre overených zamestnávateľov. Sprostredkovanie práce v zahraničí vykonávame od roku 2002 , pričom každoročne sprostredkujeme prácu stovkám uchádzačov o prácu.

Barman, Čašník, servírka, Upratovačka, porter, kuchár a iné pozície v hoteli na Cypre

Náplň práce
Chceš zažiť život pri mori?
Chceš mať slnečný každý deň?
Chceš spoznať novú kultúru?
Tak teraz máš príležitosť!

Pre našich zahraničných partnerov z Cypru (hotelové siete v Pafose a Agia Napa) hľadáme hotelový personál na sezónu 2022 na rôzne pozície.

Obsadzované pozície:
• čašník/-čka v reštaurácii
• čašník/-čka v bare
• recepčný / -á
• porter
• pomocník v kuchyni
• pool attendant
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
1080 €
Iné výhody
Čistý mesačný príjem:
Hotelová sieť v Pafose: 937 - 1 080 EUR netto mesačne + strava zdarma + ubytovanie za poplatok 180 EUR mesačne.
(937 € netto bez skúseností, 1080 € netto s skúsenosťami)
Sieť hotelov v Agia Napa a Protaras: 850 € netto mesačne + strava zdarma + ubytovanie zdarma

Práca je vhodná aj pre študentov, skupinky a páry, ktorých vieme umiestniť spoločne v jednom hoteli a zabezpečiť spoločné ubytovanie.

Ponúkame:
• práca v 4-hviezdičkových alebo 5-hviezdičkových hoteloch, v peknom prostredí pri mori
• stravovanie zabezpečené zdarma, ubytovanie za poplatok 180 EUR mesačne/zdarma
• zabezpečené zdravotné a sociálne poistenie
• práca 8 hodín denne / 6 dní v týždni
• vyzdvihnutie z letiska po prílete zdarma
• práca pre renomovanú hotelovú sieť
• asistenčné služby našej agentúry pri práci v zahraničí
• práca minimálne na 3 mesiace
Miesto práce
Európa ostatné
Cyprus
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Ako získať prácu:
- Zaregistrujte sa v našej databáze na adrese www.prostaff.cz
- napíšte nám, o ktorú pozíciu máte záujem
- absolvovať online pohovor s cyperským zamestnávateľom
- ak vás vyberú, zbalíte si kufre a pôjdete na Cyprus!

Tešíme sa na vás!

Viac informácií nájdete na www.prostaff.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
požadujeme:
• základná až konverzačná znalosť anglického jazyka
• skúsenosti sú potrebné
• nástupy do zamestnania: od júla/augusta 2022 - min. na 3 - 12 mesiacov
J.Matušku 2
05205 Sp. N.Ves
Kontaktná osoba: Práca na Cypre ihneď
Telefón: 0903144870
Aktualizované 12.7.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Barman

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka