Nemocnice Havířov, p.o

Zdravotná sestra, Vrchní sestra

Náplň práce
Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici vrchní sestry oddělení ARIM. Pokud je pro vás vaše práce posláním, rádi vedete lidi, chcete kvalitní pracovní zázemí, stabilní a motivační příjem, všechny výhody zaměstnání ve velké organizaci (příspěvky, benefity, dárky, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších), potom hledáme právě VÁS!
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
až 2000 euro
- Práce v akreditované nemocnici na akreditovaných pracovištích odpovídajícím požadavkům vzdělávacích programů v příslušných oborech s kompetentními školiteli.
- Práce ve stabilním vysoce profesionálním kolektivu lékařů i nelékařů dostupných radou i pomocí.
- Dovolená o výměře 5 týdnů.
- Příspěvek na závodní stravování.
- Příspěvky zaměstnavatele z FKSP na rekreaci, kulturu, tělovýchovu, penzijní připojištění.
- Výše tarifního platu garantovaná zákonem.
- Dary při pracovních, životních výročích a za bezplatné dárcovství krve.
- Možnost náborového příspěvku ve vybraných oborech.
- Sleva na nájemném v bytech fa HEIMSTADEN.
- Možnost ubytování v nemocniční ubytovně (nezařízené).
- Možnost pracovně-právního poradenství zdarma.
- V případě hospitalizace pobyt zdarma na nadstandardním pokoji.
Miesto práce
Česká republika
Moravskosliezsky kraj
Havířov
Termín nástupu
po dohodě
Informácie pre uchádzača

Kvalifikační předpoklady pro tuto pozici:

- odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v aktuálním znění
- specializovaná způsobilost,
- VŠ se zaměřením na ošetřovatelskou péči výhodou,
- minimálně 5 let praxe v daném oboru nebo na vedoucí pozici,
- manažerské schopnosti,
- výborné komunikační schopnosti,
- morální a občanská bezúhonnost,
- zdravotní způsobilost.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Přihláška uchazeče musí obsahovat:

- motivační dopis, obsahující název funkce, datum a vlastnoruční podpis,
- vlastní návrh koncepce řízení oddělení (v rozsahu formátu A4),
- strukturovaný profesní životopis,
- ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců,
- souhlas se zpracováváním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracovávání osobních údajů.
Přihlášku se všemi náležitostmi zašlete v obálce označené „VŘ – Vrchní sestra ARIM“ nejpozději do 10.12.2021 do 15.00 hodin na adresu: Nemocnice Havířov, příspěvková organizace, oddělení lidských zdrojů - Ing. Lenka Feniková, Dělnická 1132/24, Havířov 736 01.

73601 Havířov
Kontaktná osoba: Mgr. Silvie Skotnicová
Telefón: 725818286
Aktualizované 29.12.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra