BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.
Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Pracovník výstupnej kontroly

Náplň práce
* vizuálna kontrola finálnych výrobkov podľa stanovených štandardov a hraničných vzoriek
* zodpovednosť za kvalitu vizuálne skontrolovaných finálnych výrobkov (pochrómovaných dielov)
* balenie skontrolovaných finálnych výrobkov do baliacich obalov podľa baliacich predpisov
* rozdelenie poškodených finálnych výrobkov podľa typu chyby
* zodpovednosť za vypisovanie inšpekčných kariet
* vykonávanie záznamov o výsledkoch kontroly do IS
* práca na 2-3 zmeny
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
762 EUR/mesiac
Iné výhody
✔ práca na plný úväzok (hlavný pracovný pomer)
✔ 3 mesiace skúšobná doba
✔ po skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 800€
✔ pracovná zmluva už po roku na dobu neurčitú
✔ príplatky podľa zákonníka práce
✔ + mesačný dochádzkový bonus 70€ (podľa interných pravidiel)
+ polročný dochádzkový bonus, druhý polročný dochádzkový bonus (podľa interných pravidiel)
+ iné benefity, ktoré budú prezentované na osobnom pohovore
✔ na výber: stravné lístky dobíjané na Edenred kartu alebo stravovanie v závodnej jedálni
+ po prvom odpracovanom mesiaci príspevok každý mesiac na občerstvenie
✔ pitný režim zabezpečený počas celého dňa
✔ kompletne vybavené kuchynské priestory určené na prestávky a odpočinok
✔ šatňa so samostatnou sanitou a s vlastnou skrinkou na uschovanie svojich vecí
✔ OOPP zadarmo s logom spoločnosti
✔ možnosť zapojiť sa v MultiSport programe a využívať MultiSport kartu s príspevkom zamestnávateľa
✔ práca prevažne v sede, vhodnejšia pre ženy
✔ pracovná doba: ranná 6:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00, plán do budúcna nočná 22:00 - 06:00
✔ práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
✔ príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
✔ možnosť využívania ZADARMO firemnú dopravu zo smerov NR, TO, NZ
Miesto práce
Nitra
Čab
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- ochota pracovať na 2-3 zmeny
- dobrý zrak (okuliare sú povolené)
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- precíznosť
- trpezlivosť
Čab 283
95124 Čab
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Porubská
Telefón: +421911910800
Aktualizované 6.1.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Auto - moto