SILVERHAND Slovakei s.r.o.
SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom. Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých firmách. Našim záujemcom ponúkame velmi atraktívne pracovné podmienky u spolahlivých zamestnávatelov. Naše služby sú 100% bezplatné.

Zvárač TIG (141) (Horné Rakúsko)

Náplň práce
• ručné zváranie hliníka
• TIG zváranie oceľových, hliníkových a nerezových dielov
• zváranie podľa špecifikácie a výkresov
• príprava povrchov pre zváranie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2500 € netto / mesiac + príplatky
Iné výhody
• týždenné zálohy
• ubytovanie si hradi zmestnanec
• možnosť pracovať nadčasy
• dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
• pracovná zmluva s rakúskym zamestnávateľom
• platba daní a sociálnych príspevkov rakúskym zamestnávateľom
• nárok na dovolenku
• veľmi dobrá podpora od našeho tímu
Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Oslovila Vás naša ponuka?
Zašlite nám Vašu žiadosť e-mailom : praca@silverhand.sk
Telefón: +421 948 524 884 alebo +421 948 404 470
Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• PODMIENKA komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
• ukončené odborné vzdelanie
• prax v odbore
• samostatná práca
• komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce
• vlastné auto
Teplická 28
92101 Pieštany
Slovensko
Telefón: +421948524884, +421948404470
Aktualizované 17.5.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel