Agentúra Pro-Staff - práca a brigády v zahraničí
Práca v zahraničí a brigády v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónne brigády aj dlhodobá práca v zahraničí v Španielsku, Grécku, Taliansku, Nemecku, na Malte, Cypre a v iných destináciách.
Pracovné ponuky v zahraničí sú pre overených zamestnávateľov. Sprostredkovanie práce v zahraničí vykonávame od roku 2002 , pričom každoročne sprostredkujeme prácu stovkám uchádzačov o prácu.

Hotelový personál v Španielsku - strava a ubytovanie zdarma

Náplň práce
Máš rád leto, slnko, pláže a kontakt s ľuďmi?
Ak áno, ponúkame ti jedinečnú príležitosť stráviť leto 2022 prácou na slnečnom pobreží Španielska.

Pre nášho španielskeho partnera hľadáme zamestnancov na prácu v 4-hviezdičkovom kemping rezorte na východnom pobreží Španielska pri meste Tarragona.

Absolvuj online pohovor so zamestnávateľom 24.5.2022 v aplikácii Zoom a získaj prácu v Španielsku.

Práca je vhodná aj pre študentov, skupinky a páry, ktorých vieme umiestniť spolu a zabezpečiť spoločné ubytovanie.

Obsadzované pozície: personál v 4-hviezdičkovom kemping rezorte (čašník/-čka v reštaurácii, čašník/-čka v bare, barman/-ka, recepčný/-á, strážnik SBS, pomocník v kuchyni)
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
1140
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity
• zmluva na plný úväzok
• plat 1140 € v čistom mesačne
• stravovanie v ubytovanie v rezorte zdarma
• zdravotné a sociálne poistenie
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí
• asistenčné služby našej agentúry pri práci v zahraničí
• práca vhodná aj pre študentov, minimálne na 1 mesiac počas leta
• možný nástup najskôr od mája/júna, následne až do júla
• maximálne trvanie zmluvy od apríla do konca októbra
• minimálne trvanie zmluvy od 16.7 do 21.8
Miesto práce
Európa ostatné
Informácie pre uchádzača
Ako získať prácu v Španielsku:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa v našej databáze na www.prostaff.sk
• absolvuj online pohovor cez aplikáciu Zoom so španielskym zamestnávateľom 24.5.2022 o 10:00 hod.
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a letíš do Španielska!
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• konverzačná znalosť anglického jazyka
• konverzačná znalosť španielskeho jazyka
• skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozíci
Telefón: 0905524996
Aktualizované 11.5.2022

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Cestovný ruch a ubytovanie

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Gastronómia a pohostinstvo

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné