SILVERHAND Slovakei s.r.o.
SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom. Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých firmách. Našim záujemcom ponúkame velmi atraktívne pracovné podmienky u spolahlivých zamestnávatelov. Naše služby sú 100% bezplatné.

Priemyselný elektrikár v Parkstein (Nemecko)

Náplň práce
Vaše úlohy:
montáž a zapojenie skriňových rozvádzačov
práca podľa schém zapojenia
technické preverenie základných funkcií, uvedenie do prevádzky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
14,00 EUR / hod brutto + 14,00 EUR
Iné výhody
mzda:
+ 14,00 EUR / hod brutto + 14,00 EUR príplatok / odpracovaný deň, ak budete dochádzať domov do CZ
+ 14,00 EUR / hod brutto + 220,00 EUR príplatok / týždenne na ubytovanie
- týždenné zálohy
- možnosť pracovať nadčasy
- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na deti
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu
Miesto práce
Nemecko
Parkstein (Nemecko)
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
- montáž a zapojenie skriňových rozvádzačov
- práca podľa schém zapojenia
- technické preverenie základných funkcií, uvedenie do prevádzky
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
PODMIENKA požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
prax so zapájaním elektrorozvádžačov
vlastné auto výhodou
samostatná práca
dochvíľny, komunikatívny, samostatný
Teplická 28
92101 Pieštany
Slovensko
Telefón: +421948524884, +421948404470
Aktualizované 25.4.2022

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Elektrotechnika a energetika