Novitim s.r.o.

Operátor, Brigádnik, Majster výroby

Náplň práce
Sme svetová spoločnosť pôsobiaca v elektrotechnickom a automobilovom priemysle. Vyrábame pohony do elektromobilov a riadiace jednotky.

Len 5 km od Poľských hraníc máme výrobu v Trstene, do ktorej hľadáme nových operátorov!
Kompletne vás zaškolíme, uvítame vás aj s nástupným bonusom a mesačnými prémiami za cezhraničný dojazd.
Ďalej vás odmeníme nadštandardnými príplatkami za nočné smeny a víkendy nad rámec zákona, maximálne čistým pracoviskom a mnohým ďalším!

• Práca na automatickej výrobnej linke, kde vás kompletne vyškolíme
• 3 nebo 4 zmenná prevádzka
• Dodržovanie BOZP a čistoty na pracovisku
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800-1300€
Iné výhody
• TPP na dobu neurčitú
• Mzdu až 1300€
• Mesačné prémie - KPI´s, aktivita
• Príplatky nad rámec za víkendy
• Príplatky nad rámec za nočné smeny
• Nástupný bonus 250€
• Prémie za cezhraničný dojazd
• Dochádzkové prémie
• Vianočné prémie 100%
• Možnosť ubytovania
• 3 nebo 4 zmennú prevádzku
• Mzdu vyplácanú vždy 100% a na čas
• Možnosť kariérneho rastu
• Dotované závodní stravovaní
• Práci v čistom prostredí
• Príspevky u životného i pracovného jubilea
• Zázemí stabilní medzinárodnej spoločnosti
• Komplexný školiaci program
• Príspevok na organizovanie kolektívnych akcií
• Parkovanie zdarma
• Pracovní obuv, oblečení
• Klimatizovaná prevádzka a airshower
• Obrovské nové šatne a sprchy
• Nástup ihneď
Miesto práce
Tvrdošín
Trstená
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Ozvite sa nám a pošlite svoj životopis na info@novitim.cz. My Vám zavoláme, spoločne preberieme detaily a ďalšie kroky. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre postup do užšieho kola. Držíme Vám palce!
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jediná naša požiadavka je chuť pracovať! 😊 Dorozumenie sa v slovenčine bude výhodou. 😊

Olšanská 54/3
13000 Praha 3
Kontaktná osoba: Blanka Sedlová
Telefón: 792249379
Aktualizované 19.4.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Majster výroby