INOX PROCESS s.r.o.
Firma sa zaoberá zákazkovou výrobou v oblasti strojárskeho priemyslu. Vyrába časti a súčasti strojov až po samotnú montáž. Zámočnícka výroba. Kovoobrábanie.

Zámočník - zvárač

Náplň práce
Výroba dielov podľa výkresovej dokumentácie. Stehovanie, zváranie, rovnanie, brúsenie dielov z nerezového materiálu a čierneho materiálu. Zváranie rúr.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1 100 - 1 900 EUR/mesiac
Možnosť dlhodobého zamestnania v dynamicky sa rozvíjajúcej firme. Výborné platové podmienky.Obedy zadarmo.
Miesto práce
Nitra
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
Dohodou
Informácie pre uchádzača
Svoje profesné životopisy s adresou a telefónnym číslom zasielajte na mailovú adresu personalne@inoxprocess.com.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Čítanie výkresov, prax vo zváraní metóda TIG alebo MIG/MAG , pracovné nasadenie, spoľahlivosť.
Rastislavova 12
949 01 Nitra - Mlynárce
Slovensko
Kontaktná osoba: Dvorščáková Dominika
Aktualizované 31.3.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo