Erika Kovácsová
Zameranie firmy sú upratovacie práce či už budov, ktoré vlastnia firmy alebo fyzické osoby, vyčistenie automobilov, ďalej umývanie sklenených ploch a okien.

Upratovačka

Náplň práce
Upratovacie práce či už budov ktoré vlastnia firmy alebo fyzické osoby, čistenie automobilov ďalej umývanie sklenených ploch a okien.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000 az 1300
Iné výhody
Praca bud na zivnost alebo hlavny pracovny pomer
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Trnavský kraj
Šamorín a okolie a Rakúsko
Termín nástupu
1.6.2022
Informácie pre uchádzača
Pracuje sa cez týždeň výnimočne sa stane že pár krát do roka je aj nejaký víkend, ale to vopred je hlasené. Ďalšie informacie na pohovore. Životopis prosím poslať na mail: kovacserika5156@gmail.com
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Do zabehnutej upratovacej firmy hľadáme jednu flexibilnú preciznú a zodpovednú kolegynu na upratovacie práce na cely týždeň. Vodičák je podmienkou. Nemecký jazyk vítaný, ale nie je podmienkou.
Kukucinova, 1216/4
92901 Dunajska Streda
SR
Kontaktná osoba: Erika Kovácsová
Telefón: 0902132068
Aktualizované 1.4.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka