WIWA personal
Sprostredkovanie zamestnania v rôznej oblasti. Na Slovensku ako aj v zahraničí. Ponúkame dobre ohodnotené pozície, preferujeme uchádzačov so znalosťou jazyka ale aj bez.

Mäsiar, Upratovačka, Skladník, Pracovník vo fabrike,Pracovník na výrobnú linku,Vysokozdvižný vozík

Náplň práce
Firma Wiwa Personal ponúka pracovnú príležitosť v Holandsku. Hľadáme ľudí na pozície:
Upratovačka, Kuchár, Komisionovanie tovaru, Mäsiar, Pracovník vo fabrike, Pracovník na výrobnú linku, Výpomoc do kuchyne, Práca v sklade, Vysokozdvižný vozík.Mzdové podmienky sa dohodnú individuálne podľa požadovanej profesie. Ubytovanie je zabezpečené.
Minimálna znalosť anglického jazyka je potrebná. Životopis v anglickom jazyku prosím poslať na Emailovú adresu :wiwapersonal1@gmail.com
Bližšie informácie na tel. č. 0948 768 505
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Individuálne
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Ubytovanie zabezpečené
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičský preukaz výhoda
Hlavná 1660/59
94301 Štúrovo
Slovensko
Kontaktná osoba: Kristína
Telefón: +421 948768505
Aktualizované 22.4.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mäsiar