Best Job sro
Ponúkame prácu v Holandsku, Nemecku, Anglicku, Írsku a iných krajinách EÚ za veľmi výhodných podmienok. Naša spoločnosť sa venuje poskytovaniu pracovných miest v oblasti opatrovateľských služieb už od roku 2014 a máme pre Vás tie najlepšie pracovné ponuky v zahraničí.

Opatrovateľ, Opatrovateľka

Náplň práce
Pohlavie: muž a žena- manželský pár
Vek: 84 rokov
Diagnóza: Alzheimer, Demencia, inkontinecia , problémy s mobilitou
Počet osôb na opatrovanie: 2
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: pes /jazvečík
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
2000
Iné výhody
Plat: 2000 Eur/mesiac/každý
BONUS ZA SVIATKY APRÍL/MÁJ/JÚN 200€
Turnus: 2 mesiace
Bonus 100 Eur pri dvojmesačnom turnuse , 150€ pri trojmesačnom turnuse
PRÁCA PRE PÁR !!!
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Holandsko -Haag
Termín nástupu
20.4.2022
Informácie pre uchádzača
Ostatné info: Žena/muž, 30 – 60 rokov, anglický jazyk alebo holandský jazyk , nefajčiarka, vodičský preukaz je potrebný, k dispozícii auto aj bicykel, skúsenosti s Alzheimerom a demenciou, empatická, trpezlivá, starostlivá.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, formulár A1, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní, odporúčaný negatívny antigén test
Horná 65/A
974 01 Banská Bystrica
Slovensko
Telefón: 0948 327 005
Aktualizované 14.4.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ