Eurowelders, s.r.o.

Zámočník, Pomocné práce

Náplň práce
Hľadáme 6 zámočníkov a 5 pomocníkov na práce v EBO - elektráreň Jaslovské Bohunice.
Jedná sa o dve zákazky prebiehajúce po sebe, ukončenie prác 30.11.2022
Nástup na práce 9. mája 2022, ukončenie 8. júla 2022
Nástup na práce od 25.7. do 30.11.2022

Mzda: 9€/hod. - pomocný pracovník, 10€/hod. - zámočník

Požiadavky: čistý register, živnosť, prax

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať v pracovné dni od 9-17 hod. E-mail: ewwelders@gmail.com
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
10
Miesto práce
Trnava
EBO Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
7.5.2022
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
živnosť, prax, čistý register
Telefón: 0944860680
Aktualizované 21.4.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce