Eurowelders, s.r.o.

Požiarna hliadka - vhodné pre absolventov, ženy, mužov...

Náplň práce
Pracovník dohliada na pracovisko, počas výkonu prác. V prípade vzniku požiaru privolá hasičov.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
6
Hľadáme 4 pracovníkov / pracovníčky protipožiarnej hliadky na práce v Slovenských elektrárňach Jaslovské Bohunice.

Práca je nenáročná, vhodná pre ženy, mužov aj absolventov.

Pracuje sa 12 hodín denne. Nástup na práce 9. máj 2022, predpokladané ukončenie prác - júl 2022.
Po skončení prác možnosť nastúpiť na ďaľšiu zákazku v EBO od júla až do novembra 2O22.

Mzda 5-6€/hod. (v závislosti od zaradenia)

Požadujeme: živnosť, čistý register trestov, absolvovanie vstupného školenia
Miesto práce
Trnava
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
7.5.2022
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
živnosť
Telefón: 0944860680
Aktualizované 21.4.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo