CentralWork

Montážnik, montér, v Telfse, mzda až 2.300€

Náplň práce
Hľadáme skúsených montážnikov, ktorých náplňou práce bude :

-montáž komponentov pre automobilový priemysel,
-používanie ručných nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich -správne nastavenie a používanie,
-starostlivosť a udržiavanie technického vybavenie a príslušenstva,
-dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2 300 EUR/mesiac
Iné výhody
-žiadne poplatky za sprostredkovanie,
-miesto výkonu práce : Rakúsko - Telfs,
ponuka vhodná i pre partie
-ovládanie cudzieho jazyka - nemecky alebo anglický jazyk
-platové ohodnotenie 2.100 - 2.300 € (podľa skúseností a zručností uchádzača) + 13. a 14 plat,
-ubytovanie ZDARMA v penzióne neďaleko pracoviska ( 2-lôžkové izby),
-dlhodobé zamestnanie,
-Nástup do práce : Máj
Miesto práce
Rakúsko
Telfs
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Životopisy zasielajte na nabor@centralwork.eu
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
-prax na podobnej pozícii výhodou,
-ochota pracovať v smennom režime,
-spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť.
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 25.4.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér