Best personal solutions, s.r.o.

Operátor, Skladník, Montážnik, montér, Práce v Novom Meste nad Váhom

Náplň práce
Ponúkame prácu pre mužov i ženy v Novom Meste nad Váhom na 1, 2, 3 zmeny. Dobre platená práca, zabezpečenie alebo preplácanie stravy + ubytovanie, možnosti záloh

mzda od 950eur

0905 511 792
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 950
Iné výhody
- zabezpečujeme alebo preplácame stravu
- poskytujeme zálohy + ubytovanie zdarma
- dochádzkové bonusy
Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom, Čachtice, Potvorice
Termín nástupu
IHNEĎ
Informácie pre uchádzača
účasť na pohovoroch NUTNÁ!
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade ak Vás ponuka zaujala prosím zavolať na 0905 511 792 alebo stačí zaslať životopis na bpsolutions.office@gmail.com
Telefón: +421907544554
Fax: 00
Aktualizované 27.4.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér