Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Inšpektor kvality – RAJEC

Náplň práce
Prijmeme zamestnancov na pozíciu "Inšpektor kvality"do 3-zmennej prevádzky

- kontrola dodaných častí od dodávateľa
- dohľad nad výrobnými procesmi ( spomalenie produkcie, kontrola procesov, ukončenie)
- kontrola hotového výrobku podľa noriem inšpekcie na základe kontrolného záznamu (Inspection Check list) a Master Sample
- informovanie zodpovedných osôb o problémoch kvality (vedúcich pracovníkov výroby, manažéra výroby)
- reportovanie o problémoch kvality vedúcich pracovníkov kontroly kvality, manažéra kontroly kvality
- správne vedenie dokumentácie v písomnej a elektronickej forme
- starostlivosť o zverený majetok a zariadenie na pracovisku
- pomocou meracieho zariadenia vykonávať meranie častí
- vykonávanie a plnenie ďalších úloh súvisiacich s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného pracovníka
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
703EUR/mesiac brutto + obmeny
Iné výhody
- Pohyblivá zložka mzdy vo výške 91 €
- Dochádzkový bonus po skúšobnej dobe 40 €
- Bonus - Kvalita po skúšobnej dobe 30 €
- Pravidelné zvyšovanie mzdy pri dodržaní podmienok každého pol roka
- Starostlivosť zo strany koordinátora
- Stravné lístky
- Vianočný bonus
- Veľkonočný bonus
- Letný dovolenkový bonus
Miesto práce
Žilinský kraj
Rajec
Termín nástupu
ASAP, podľa dohody
Informácie pre uchádzača
Svoje životopisy posielajte na:
k.pusztaiova@managementsolutions.sk prípadne nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle 0917 489 713
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- základy práce s PC
- komunikatívnosť
- manuálna zručnosť
- pozornosť
- praktické myslenie
- trpezlivosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- flexibilita
Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 20.5.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel