MEUS s.r.o.
Obchodná firma MEUS s.r.o., vznikla v roku 2005. Od zaciatku pôsobenia na Ceskom trhu sa firma špecializovala na docasné pridelenie zamestnancov zo Slovenskej a Ceskej republiky, neskôr z Bulharskej republiky v oblasti strojárstva, kovovýroby a iné výrobné-odborné profesie na území CR .

Operátor, Robotník, Zámočník, Obsluha zváracích robotov 1 400 € netto/ turnusová práca

Náplň práce
- obsluha zváracích automatov
- ručné vkladanie kovových výrobkov
- manipulácia s výrobkami

Práca je blízko Brna ( Hustopeče)

Nástupná mzda 145 kč po odpracovaní 200 h. odmena + 2 000 kč.
Príplatok za nočné pracovné zmeny + 18 kč / hod.
Po skúšobnej dobe 150 kč h/ v čistom.
Prémie do 8 000 kč/ mesačne.

Možnosť postúpiť na vyššie pozície po odsúhlasení majstrom.
Zvárač II - 157 kč/h v čistom
Zvárač III - 172 kč/ h v čistom

Jednorazový nástupný bonus 6 000 kč, bude vyplatený postupne, po 3. mes. 2 000 kč, po 6. mes. 2 000 kč a po 9. mes. 2 000 kč
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1400
Iné výhody
*Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma
*12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
*Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
*Ubytovanie zabezpečené, hradíme ho my, v prípade vlastného ubytovania príspevok 3 500 kč/mesiac.
*Ubytovňa je 900 m od práce.
*Zálohy po prvom odpracovanom týždni 1 500 kč, do prvej celej výplaty.
*Doprava je zabezpečená zo Slovenska (prvá cesta)
Miesto práce
Česká republika
Hustopeče
Termín nástupu
17.05.2022
Informácie pre uchádzača
Pred nástupom do práce, je potrebné mať výpis zo Zdravotnej dokumentácie, ide sa na Vstupnú lekársku prehliadku, ktorú hradíme my.

V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku nám pošlite Životopis na job@meusgroup.eu
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- spoľahlivosť
- prax
- zručnosť
Kontakt
MEUS s.r.o.
tr. Kpt. Jaroše 1944/31
602 00 Brno
Ceská republika
Telefón: 0948008683
Aktualizované 9.5.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník