DK Recruitment Services

Tesár, stolár, Šalovač

Náplň práce
Hľadáme skúsených tesárov/šalovačov na prácu na rôznych veľkých projektoch po celom Holandsku.
Pracuje sa na menších aj väčších stavbách, jedná sa o prácu na priemyselných budovách, rodinných domoch a podobne. (závisí od konkrétnych projektov a Vašich skúseností).

Pracovná náplň

– Tesárske práce
– Práca so systémovým debnením PERI, DOKA, SATECO, MEVA, TEGO…
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2804€ v čistom na mesiac
Iné výhody
– Mzda 2804 € netto/mesiac/173h
– Pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + možné nadčasy
– Nadčasy platené za príplatok (50%-100%)
– Nástupný bonus 400 € (vyplácaný je v priebehu prvých dvoch pracovných týždňov)
– Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
– Pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
– Organizujeme medzinárodný VCA kurz bezpečnosti pri práci pre zamestnancov (platnosť 10 rokov) – hradený spoločnosťou
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Holandsko
Termín nástupu
30.5.2022
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
– Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
– 3+ roky skúseností so systémovým debnením PERI, DOKA, SATECO, MEVA, TEGO…
– Vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
– Vodičský preukaz výhodou
– Vlastné základné ručné náradie
– Zodpovednosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav, ochota pracovať v zahraničí
P. Dobsinskeho 1943
97901 Rimavská Sobota
Slovensko
Kontaktná osoba: Alena Martinková
Telefón: 0910417357
Fax: +421475622620
Aktualizované 24.5.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Tesár, stolár