DK Recruitment Services

Tesár, stolár, Šalovač

Náplň práce
Máte skúsenosti ako tesár-šalovač prípadne chcete zdokonaliť Vaše doterajšie skúsenosti? Chcete pracovať v tíme skúsených tesárov pre renomovanú Kanadskú spoločnosť priamo v Kanade? Hľadáme motivovaných tesárov a pomocníkov tesára na dlhotrvajúce projekty v okolí Vancouvru. Chceli by ste vedieť viac o tejto príležitosti? Všetky dôležité informácie sa dozviete nižšie.

Náplň práce:

Meranie, rezanie a viazanie železa
Montáž a demontáž šalovacích systémov
Tvorba debnenia špecifického pre mosty, schodiská, základov prípadne trámov
Príprava betónovej zmesi, miešanie a liatie betónu
Práca s technickými nákresmi
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
5190 € v čistom na mesiac
Mzdu od 600€ až do 1200€ /týždeň (Mzda je uvedená v čistom vypočítaná na 55 hodinový pracovný týždeň)
Finálna mzda bude závisieť od Vašich predošlých pracovných skúseností
Ubytovanie je hradené a poskytované zamestnávateľom v samostatnej nepriechodnej izbe s Wi-Fi pripojením
Doprava na projekt je z ubytovania zabezpečená a hradená zamestnávateľom
Letenky do Kanady sú hradené a zabezpečené zamestnávateľom
Náradie a pracovné oblečenie bude v prípade potreby poskytnuté zamestnávateľom
Pomoc s celým procesom – vrátane Víz
Práca na dlhodobú zmluvu v stabilnej Kanadskej firme
Pracovné povolenie / Víza:

Akonáhle bude Vaša žiadosť potvrdená zamestnávateľom, spolu s vami zažiadame o Vaše pracovne víza do Kanady, ktoré budú preplatené vašim budúcim zamestnávateľom. Doba získania víz trvá od 4 až do 6 týždňov.
Zdá sa Vám to zložité? Nemajte obavy, počas celej doby spracovávania Vašej žiadosti Vám budeme k dispozícií. Spoločne s Vašim budúcim zamestnávateľom Vás budeme navigovať a informovať o každom ďalšom kroku.

Vidíte, aké jednoduché – už ste takmer v Kanade!
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Kanada
Termín nástupu
30.5.2022
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Minimálne 1 rok skúseností
Dobré komunikačne schopnosti v Anglickom jazyku
Fyzická zdatnosť
Motivácia, zodpovednosť a flexibilita je u uchádzača vítaná
P. Dobsinskeho 1943
97901 Rimavská Sobota
Slovensko
Kontaktná osoba: Alena Martinková
Telefón: 0910417357
Fax: +421475622620
Aktualizované 24.5.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Tesár, stolár