BeeWork s.r.o.
BeeWork je slovenská pracovná agentúra, ktorá ponúka pracovné miesta v celéj Európe.
Predstavujeme Vám našu spoločnosť BeeWork s.r.o., ktorá má skúsenosti so zabezpečovaním pracovných miest pre IT špecialistov a iných pracovných miest v zahraničí, pričom spolupracuje s viacerými slovenskými, českými a švédskymi partnermi.
Na našej web stránke beework.sk sa môžete bezplatne zaregistrovať, prihlásiť sa na jednu alebo viac ponúk a zvýšiť tak šancu získať prácu ihneď.
V prípade záujmu nás môžete kontaktovať e-mailom na praca@beework.sk alebo na +421940 997 100 na priamej linke / Viber alebo Whatsapp.
Viac informácií o niektorých pracovných ponukách nájdete po prihlásení na našej stránke www.beework.sk.
Veríme, že vám spoločnou prácou pomôžeme nájsť si prácu v oblasti, ktorá vás najviac zaujíma.
S úctou,
BeeWork tím

Opatrovateľ

Náplň práce
Popis pracovnej ponuky
Býva v byte, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, internet, chodí Pflegedienst, eventuálne nočné vstávanie, celodenná strava, overená rodina, overený obchodný partner, hradene odvody aj počas turnusového voľna, pravidelné mesačné striedania, má psíka, treba predovšetkým robiť spoločnosť
Miesto výkonu práce:
Mníchov
Druh pracovného pomeru:
TPP / Živnosť

Mzdové podmienky:
1600€ netto – turnus

z toho 100 € hradené cestovné

Dĺžka turnusu:
1 mesiac

Nástup:
03.06.2022

Pacient:
Pani 78 ročná, 50 kg, 160 cm, začiatočná demencia, pohybuje sa samostatne, stupeň opatrovania 3

Pomôcky

Výhoda
Pracovná ponuka k seniorke, ktorá má len začiatočnú demenciu, pohybuje sa samosatne

Požiadavky na zamestnanca:
Pracovné skúsenosti s opatrovaním rodinného príslušníka alebo klienta.

Jazykové znalosti: ideálne nemecký komunikatívny

Základná zložka platu: výkon práce v DE 9,82 €/hod.

Základná zložka platu: výkon práce v SR 3,71 €/hod.

* Práca aj na SK živnosť
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1600
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Rudohorská 35
97411 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: Milan Klinko
Telefón: 0940997100
Aktualizované 25.5.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ