VERITAS CONSULTING s.r.o.

Čašník, servírka

Náplň práce
Firma VERITAS CONSULTING hľadá pre nášho významného klienta pre luxusný hotel THERESIAN, ktorý sa nachádza v centre mesta Olomouc v Českej republike čašníkov – čašníčky. Kapacita reštaurácie je 45 miest, určená nie len pre hotelových hostí. Reštaurácia je zameraná na modernú gastronómiu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha hosťov v reštaurácii prípadne banketových akcií (svadby, oslavy, školenia...)
- Zabezpečenie chodu reštaurácie a spokojnosť zákazníkov
- Obsluha LETNEJ TERASY
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Zodpovedajúce platové ohodnotenie
Iné výhody
- Firemné benefity (strava, príplatky)
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Práca v profesionálnom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu
Miesto práce
Česká republika
Olomoucký kraj
ČR, Olomouc
Informácie pre uchádzača
- Informáciu o firme, pre ktorú budete pracovať nájdete na stránkach: www.theresian.cz
Svoje žiadosti s prílohami a to:
- Životopis
- Doklade o vzdelaní
- Fotografia
- Váš súhlasom so spracovaním osobných údajov
Zasielajte na našu e-mailovú adresu: info@perfecthomes.sk
Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle: +421 903 704 039.

Prvé výberové kolo sa bude konať vo firme:
VERITAS CONSULTING, s.r.o. na Hlavnej ul.č. 111 v Prešove, I. poschodie.

Druhé kolo (užší výber) sa bude konať:
Hotel THERESIAN, Javoříčská 674/5, 779 00 Olomouc, Česká republika

Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Prax v odbore gastronómie výhodou
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- Znalosť anglického jazyka
- Príjemné vystupovanie
Kupeckého 3
82108 Bratislava
SK
Kontaktná osoba: Miženková Iveta
Telefón: 0903704039
Aktualizované 31.5.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka