Základná škola Rohožník
Rozpočtová organizácia

Učiteľ

Náplň práce
Vyučovanie pridelených školských predmetov.
Vysvetľovanie nového učiva žiakom, diktovanie poznámok a zadávanie domácich úloh.
Evidovanie dochádzky v triednej knihe.
Zabezpečovanie rozvíjania vedomostí, zručností a postojov žiakov.
Udržovanie pozornosti a motivovanie žiakov.
Preverovanie vedomostí žiakov (ústne skúšanie, písomné skúšky).
Hodnotenie žiakov známkami i slovne.
Pripravovanie školských pracovných pomôcok
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
0
Plat zamestnanca bude zohľadnovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády SR č. 338/20159 Z. z., ktorými ustanovujú „ Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 01.01.2020
Miesto práce
Malacky
Rohožník
Termín nástupu
01.09.2022
Informácie pre uchádzača
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Znalosť práce s PC (Word, PowerPoint, Edupage a práca s internetom)
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Komunikačné a organizačné schopnosti
Práca v tíme a samostatnosť
Zodpovednosť, lojalita, flexibilita, dôslednosť, tvorivosť
Rohožník 399
90638 Rohožník
SR
Kontaktná osoba: Mgr. Marta Pfeilerová
Telefón: +421907716660
Aktualizované 3.6.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Učiteľ