Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Operátor výroby - Dubnica nad Váhom/živnosť

Náplň práce
Prijmeme operátorov výroby do trojzmennej prevádzky s miestom výkonu práce Dubnica nad Váhom.

• výroba produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel
• samostatné vykonávanie úkonov vo výrobnom procese - montáž, vizuálna kontrola
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
Odmena:6€/h - 8,70€/h
Iné výhody
- práca v klimatizovanom, čistom a tichom prostredí
- starostlivosť zo strany nášho koordinátora
Miesto práce
Trenčiansky kraj
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP, podľa dohody
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- potreba vedieť čítať technickú dokumentáciu
- zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- aktívny prístup k práci
Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 24.6.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel