ROBOTECH Slovakia s.r.o.
Sme firma zaoberajuca sa robotizaciou priemyselných procesov.

Asistent, Administratívny pracovník

Náplň práce
• Starostlivosť a zabezpečenie plynulého chodu kancelárie.
• Prijímanie, organizácia a starostlivosť návštevy.
• Komunikácia (telefonická, mailová, písomná, osobná) s klientmi, obchodnými partnermi zo zahraničia.
• Vykonávanie asistenčných prác
• Kategorizácia a archivovanie dokumentov v súlade s platnými nariadeniami zamestnávateľa.
• Príprava podkladov pre účtovné a mzdové oddelenie (zakladanie, triedenie a kontrola dokladov), evidencia došlých faktúr.
• Zadávanie a kontrola dát v informačných systémoch.
• Zodpovednosť za písomnú a elektronickú korešpondenciu.
• Obstarávanie kancelárskych potrieb a iných potrieb pre chod kancelárie.
• A iná administratívna práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000-1200
Miesto práce
Bratislava
Popradska 60
Termín nástupu
1.7.2022
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Znalosť anglického jazyka. Nutnosť komunikácie so zahraničnými zákazníkmi.
Popradská, 10048/60
82106 Bratislava - Podunajské Biskupice
Kontaktná osoba: Miroslav Pavlik
Telefón: 0904184561
Aktualizované 13.6.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník