Magdaléna Cisáriková Agentúra MC TOUR, Licencná Agentúra sprostredkovania práce, www.mctour.sk Od 10,00 - 17,30 hod
Personálna Agentúra pre obcanov Slovenskej Republiky založená v roku 1995, Agentúra Sprostredkovania práce do zahranicia, Cestovná Agentúra

Opatrovateľ, Zdravotnícky asistent, Zdravotná sestra, NEMECKO - Práca v domovoch dôchodcov

Náplň práce
NEMECKO Domovy Dôchodcov Práca na Nemeckú prac. zmluvu pod nemeckým zamestnávateľom. Plat cca 2600 Eur v čistom s diétami mesačne. Umiestnime opatrovateľov- ľky, do Pflegeheimov penziónov ku starým ľuďom, stačí prax a hovorová Nemčina B1. Nie je nutné zdravotnícke vzdelanie ani vlastniť vodičský preukaz.
- pracujú sa 8 hod. smeny min. 40 hod. týždenne, možno pracovať viac hodín
- plat 16 € na hod. Mesačne základ od 2560 € brutto
- diéty 24 € na deň v čistom
- príplatky 25 % nočné 50 % za nedele 100 % za sviatky, Vianočné príplatky
- odvody soc zdr dôch odvadzane sú v Nemecku
- samostatné ubytovanie po jednom v blízkosti zdarma
- celková doprava zdarma
- platená dovolenka
- poplatky žiadne, vybavenie zdarma
- domov je možné cestovať v rámci náhradného voľna za 5 až 8 týždňov, nejedná sa o pravidelné turnusy
- pflegeheimy sú najmä na strednom a južnom Nemecku
Agentúra MC Tour 00421903426886 Prosím posielajte aktuálne Lebenslaufy na mctour@nextra.sk
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2600 Eur netto mesačne
ubytovanie a doprava a sprostredkovanie ZDARMA, príplatky bonusy, diety
Miesto práce
Nemecko
stred, juh
Termín nástupu
priebežne stále
Informácie pre uchádzača
hovorová Nemčina a prax v opatrovani, nie je nutné zdravotnícke vzdelanie ani kurz
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
pre mužov aj ženy
Antona Bernoláka 2129/51
01001 ŽILINA
Slovensko
Kontaktná osoba: Cisáriková Magdaléna
Telefón: Pon - Piat od 10, 00 - 17, 30 Mob.: 0903 426 886, 0948 483 776 TEL.: 041-7233563
Fax: od 10,00 - 17,30 Pon - Piat
Aktualizované 24.6.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra