BeeWork s.r.o.
BeeWork je slovenská pracovná agentúra, ktorá ponúka pracovné miesta v celéj Európe.
Predstavujeme Vám našu spoločnosť BeeWork s.r.o., ktorá má skúsenosti so zabezpečovaním pracovných miest pre IT špecialistov a iných pracovných miest v zahraničí, pričom spolupracuje s viacerými slovenskými, českými a švédskymi partnermi.
Na našej web stránke beework.sk sa môžete bezplatne zaregistrovať, prihlásiť sa na jednu alebo viac ponúk a zvýšiť tak šancu získať prácu ihneď.
V prípade záujmu nás môžete kontaktovať e-mailom na praca@beework.sk alebo na +421940 997 100 na priamej linke / Viber alebo Whatsapp.
Viac informácií o niektorých pracovných ponukách nájdete po prihlásení na našej stránke www.beework.sk.
Veríme, že vám spoločnou prácou pomôžeme nájsť si prácu v oblasti, ktorá vás najviac zaujíma.
S úctou,
BeeWork tím

Montážnik, montér

Náplň práce
Náplň práce
– nenáročná obsluha výrobných zariadení

– dodržiavanie výrobných procesov a pracovných postupov

– vykonávanie jednoduchých manuálnych činností ako triedenie, čistenie atď.

– vizuálna kontrola, jednoduché merania

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
-základné vzdelanie

-stredoškolské bez maturity

-stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– manuálna zručnosť

– manipulačné zručnosti

Mzdové podmienky
-9€ ranná po obedná

-9,50€ Nočná

-Víkend sviatok 10€

* Ubytovanie zabezpečené no s úhrady faktúry sa strhne 180€
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2400
Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
volať aelbo prihlasit mailom.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Rudohorská 35
97411 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: Milan Klinko
Telefón: 0940997100
Aktualizované 16.6.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér