CM Recruiting

13 € - Montážnik izolácií vo Fínsku, pracovná zmluva

Náplň práce
Hľadáme montéra izolácií / pracovník s plechmi
Pracovná zmluva: 13 € / hod. (bez daní)
Vo: Fínsku, Oulu

Náplň práce:

- izolácia, montáž minerálnej vlny,
- drobné plechárske práce (rezanie, montáž, ohýbanie)

Požiadavky na zamestnanca:

- Najmenej 2 roky pracovných skúseností ako izolátor na priemyselných stavbách
- znalosť rôznych typov izolácií a ich použitia
- Schopnosť inštalovať izoláciu z minerálnej vlny
- Schopnosť vykonávať drobné plechárske práce (rezanie, montáž, ohýbanie)
Ďalšie zručnosti (nie sú povinné):
- Schopnosť čítať technické výkresy / nakresy
- vodičský preukaz

Na našej strane:

- sadzba od €19/h
- 58h za týždeň
- rotácia 6/2
- ubytovanie hradené
- služobné auto
- lety
- Pracovná zmluva (podľa fínskych podmienok)

Pošlite svoj životopisv v ang. / Bližšie informácie:
Kontaktná osoba: Julia Kowalska (English)
Tel.: +48 666 920 592
E-mail: julia.kowalska@craftman.fi
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
13 € / hod. (bez daní)
Miesto práce
Slovenská republika
Žilinský kraj
Košický kraj
Nitriansky kraj
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontaktná osoba: Julia
Telefón: +48 666 920 592
Fax: -
Aktualizované 21.6.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo