Reditus LT

Záhradník, WORKERS (FLOWERS FIELDS) – JOB IN THE NETHERLANDS

Náplň práce
Currently, we are looking for workers for flower care in Asten, the Netherlands;
Work in flowers fields;
Work with flowers: care, picking, sorting and packing.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1600
Iné výhody
Short and long-term job opportunities in the Netherlands;
Salary 10,48 €/h (gross);
Work hours: 38-48 h/week;
The salary paid weekly;
Accommodation is provided at an additional cost;
Confidentiality is guaranteed, only selected candidates shall be informed.
Miesto práce
Zahraničie ostatné
The Netherlands, Asten
Informácie pre uchádzača
Please send your CV to sandra@reditus.lt
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ability to start working as soon as possible;
Communicative English or Polish language skills;
Motivated and diligent worker;
Own work clothes and shoes;
Please send CV in English!
Kontakt
Reditus LT
Kontaktná osoba: Sandra
Telefón: +37063708855
Aktualizované 22.6.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Záhradník