MOKOŠÁK s.r.o.
Naša spoločnosť má stabilnú pozíciu na trhu už od roku 2004. Poskytujeme služby v rámci expresnej prepravy v rámci celej EÚ s vozidlami do 3,5t. Naďalej sa dynamicky rozvíjame. Našim zamestnancom poskytujeme stabilitu na trhu práce a seriózny prístup zamestnávateľa.

Vodič, na dodávke do 3,5t.

Náplň práce
- preprava tovaru v rámci EÚ dodávkami do 3,5t
- vedenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s prihliadnutím na dodržiavanie dopravných predpisov
- kontrola naloženia, vyloženia a zabezpečenia nákladu
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla do dokumentov spojených s prepravou.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500 - 3000
Ponúkame možnosť spolupráce na TPP ale aj na živnosť v prípade, že je uchádzač vlastníkom licencie spoločenstva (t.z. modrej povolenky)

Stabilné pracovné miesto.
Mzda vždy na čas bez meškania.
Seriózny prístup a dodržanie dohodnutých podmienok spolupráce.
Nový vozový park, prípadne kvalitný servis.
Miesto práce
Trnava
centrála v Trnave - jazdy v rámci EÚ
Termín nástupu
asap
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
Zavarska 10/C
91701 Trnava
Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslava Zacharová
Telefón: +421917984248
Fax: +421335505512
Aktualizované 22.6.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič