Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Operátor strojárenskej výroby

Náplň práce
*čítanie technických výkresov
*zabezpečenie prenosu programu do CNC stroja
*upínanie súčiastok nástroja
*čítanie a upravovanie programu
*námatková kontrola kvality
*používanie meradiel
*nitovanie spojovacieho materiálu podľa
výkresovej dokumentácie
*v prípade potreby práca s ručným a
elektrickým náradím
*kontrola opracovaných dielcov
*vypĺňanie sprievodných dokladov zákazky
*starostlivosť o zverené nástroje a
zariadenia
*vyhodnotenie potreby obrúsenia
*brúsenie a odihlovanie dielcov po vysekávaní
a rezaní
*odoberanie dielov z Laseru a vysekávacieho stroja CNC
*každodenná údržba
*poriadok a čistota na pracovisku

- práca na 2 zmeny (ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00)
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
646 EUR/mesiac+ doplatky do 5,50€/h netto
Iné výhody
* starostlivosť zo strany koordinátora
* možnosť zabezpečiť ubytovanie; v takom prípade je mzda:
646€/mesiac brutto + doplatky do 4,50€/hodina netto
Miesto práce
Žilinský kraj
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP, podľa dohody
Informácie pre uchádzača
Prosíme všetkých uchádzačov, aby svoje životopisy posielali na:
k.pusztaiova@managementsolutions.sk
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
VZDELANIE V ODBORE: strojárstvo, mechanik nastavovač
JAZYKOVÉ ZNALOSTI: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
VODIČSKÝ PREUKAZ: "B"
POČET ROKOV PRAXE: minimálne 2

Osobnostné predpoklady:
*samostatnosť pri riešení úloh
*iniciatívny prístup pri zlepšovaní výrobných procesov
*platný preukaz VZV výhodou
Mlynská 2777/2
085 01 Bardejov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 5.10.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel