Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Líder logistiky - Kysucké Nové Mesto

Náplň práce
- príprava podacích listov pre export a sekvenčných hárkov pre sekvencovanie
- vedenie a kontrolovanie logistického tímu: sledovanie dochádzky, rozdeľovanie úloh, kontrola práce
- sledovanie prepravy prostredníctvom GPS systému
- nahrádzanie chýbajúcich členov v prípade potreby
- plnenie pokynov nadriadených

Práca na 3 zmeny
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Platové podmienky 5,43€/h brutto + odmeny
Iné výhody
Mzda: základ 5,43€/hodina/brutto
+ dochádzkový bonus 70€
+ príspevok na dopravu - podľa bydliska
+ motivačný bonus 30€
+ stravné lístky 4,50€
+ víkendové príspevky nad rámec zákonníka práce
Miesto práce
Žilinský kraj
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Prosíme všetkých uchádzačov, ktorých pracovná ponuka zaujala, aby svoje aktuálne životopisy zasielali na k.pusztaiova@managementsolutions.sk
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- stredoškolské vzdelanie bez maturity
- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vzdelanie v odbore logistika
- platný preukaz VZV výhodou
- Anglický jazyk: začiatočník (A2)
- lojálny prístup
- logické a technické myslenie
- samostatnosť
Mlynská 2777/2
085 01 Bardejov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 5.10.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel