PhDr. Martin Molčan
Obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá technikou, katexové zmäkčovače vody tie predávame, montujeme a servisujeme.

Administratívny pracovník, Servisný technik

Náplň práce
Administratíva, personalistika, obchod, servis
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
800-1200€ brutto
Iné výhody
Možnosť karierného rastu
Miesto práce
Slovenská republika
Bratislavský kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Práca z domu
Termín nástupu
25., 26., 27.1.2023
Informácie pre uchádzača
Pracujte 2 hodiny týždenne popri práci a prilepšite si o 200€ na týždeň. Hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa radi učia a prijímajú výzvy.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Chuť sa učiť nové veci, prijímať výzvy a zodpovednosť
Mlynská 27
04001 Košice
Slovensko
Kontaktná osoba: Leo Hriseňko
Telefón: +421908301531
Aktualizované 24.1.2023

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Servisný technik