Vladimír ŠPIRKA - AUTO LUX

Vodič, Vodic taxislužby - aj živnostník

Náplň práce
Taxislužba v meste Spišská Nová Ves príjme do pracovného pomeru vodiča / vodičku taxi. Ponúkame prácu v taxislužbe, ktorá má desaťročné skúsenosti a svojim vozovým parkom sa radí medzi najväcšie v meste Sp. Nová Ves. Nástup IHNED.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
IHNED
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodicský preukaz sk. B min. 3 roky,
Kontaktná osoba: p.Špirka
Telefón: 0910 994 666
Fax: -
Aktualizované 14.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič