Lara Beauty
salon kadernicky, kozmetika, pedikura, manikura,

Kaderník, Kaderník, PÁNSKE HOLIČSTVO GENTLEMEN'S BARBER

Náplň práce
Dámske, pánske a detské kaderníctvo, práca na smeny, od 9,00 - 21.00h, aj so - ne, prípadne VPP, možnosť dohody pracovného času
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
TPP, aj vedlajší pracovný pomer, brigáda salón LARA BEAUTY AVION salón LARA BEAUTY BORY MALL www.larabeauty.sk
profesionálne školenia, benefity, výborný kolektív
EUROVEA
VPP, brigáda
Miesto práce
Bratislava
Avion Shopping Park Bratislava
Termín nástupu
august september 2020
Informácie pre uchádzača
životopis pošlite mailom na roman.volek@centrum.sk www.larabeauty.sk 0905 557000
Nová služba na salóne Barber
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
prax min. 1 rok
Kontakt
Lara Beauty
AVION Shopping Park Ivanska cesta 16
82104 Bratislava
SR
Kontaktná osoba: Roman Volek
Telefón: 0905 557000
Aktualizované 24.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kaderník