Lara Beauty
salon kadernicky, kozmetika, pedikura, manikura,

Kozmetik, kozmetička

Náplň práce
kozmetika, manikura, vizáž, predlžovanie 3 D mihalníc, gel lak
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
TPP, VPP , možnost pracovat aj popri škole, aj brigáda, www.larabeauty.sk
percentá
Miesto práce
Bratislava
salón LARA BEAUTY, Bratislava Avion Shopping Park, BORY Mall BratislavaPark
Informácie pre uchádzača
životopis pošlite mailom na : roman.volek@centrum.sk www.larabeauty.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
v nákupnom centre , AVION Shopping park Bratislava, BORY mall Bratislava
príjemné vystupovanie, prax
Kontakt
Lara Beauty
AVION Shopping Park Ivanska cesta 16
82104 Bratislava
SR
Kontaktná osoba: Roman Volek
Telefón: 0905 557000
Aktualizované 13.1.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kozmetik