NitraEngineeringTeam
Sekcia ROBOTS/CNC/PLC/CAD/CAM Sekcia priemyselnych odvetvi Sekcia Stavebnych cinnosti Sekcia Ekonomickych sluzieb Sekcia Personalnych sluzieb

CNC operator

Náplň práce
Do Ostravy 1 x CNC horiz.na 130 hor.,syst.HEIDENHAIN, ktory musí ovládat velmi dobre programovanie+obsluhu+klasicku horizontku 100, práca je dlhodobá, je to kusová práca, Do Prešova, 1 x klasicky horizontár na 100 horizontku, práca je dlhodobá,kusovka 1 x klasicky horizontár na 130 horizontku, práca je dlhodobá,kusová, Do Dubnice nad Váhom : 6 x CNC horizontár na 130 horizontku, systém HEIDENHAIN,MEFI, živnostníci musia ovládat programovanie 2 x univerzálny klasicky horizontár na tieto typy strojov 80, 100,130,160,práca 1 x klasicky univerzálny frézar, Do Martina: 1 x CNC frézar na 3 - osé fréz.centrum, stroj CINCINNATI LAMB 1300, systém HEIDENHAIN TNC 530, živnostník musí ovládat programovanie 3 x CNC frézar na 5 - osé fréz.centrum, stroj DECKEL MAHO DMC 105 V Linear, DMC 80 U, DMC 160 U, systémy HEIDENHAIN TNC 530 1 x CNC frézar+sustružník na stroj GILDEMEISTER GMX 250 Linear - sustružnícko-frézarské centrum, systém SINUMERIC 840 D 15 x operátor / len obsluha / CNC frézarské 3,4,5 osé obrábacie centrá, Bratislava : 1 x CNC frézar systém HEIDENHAIN 1 klasicky univerzálny frézar a sustružník, práca je dlhodobá a kusová, Michalovce 5 x CNC brusic systém SINUMERIC a HEIDENHAIN, živnostník musí ovládat programovanie+obsluhu, jedná sa o tvarové velmi presné brusenie Svidník 6 x CNC horizontár systém MEFI, živnostník musí ovládat programovanie Trnava 1 x CNC horizontár na 130 hor. systém MEFI, Mazak Mazatrol DMG 60,70,80,100 Heidenhain 530 Kao-Ming Heidenhain 530 TYC Heidenhain 530 HNC33 Sinumeric 840C GMX250 Sinumeric 840D Arow1300 Heidenhain 530 Victor Heidenhain 426 VMC Acramatic CNC Programatori/Setteri HOLANDSKO velmi dobre odmeny Fanuc,Heidenhaim,MAZAK,Sinumeric... CNC Programatori/Setteri ANGLICKO velmi dobre odmeny Fanuc,Heidenhaim,MAZAK CNC Programatori/Setteri FRANCUZSKO velmi dobre odmeny+ubytovanie zadarmo _ MAZAK Quick Turn cncservices.webnode.cz
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
Slovenská republika
Termín nástupu
ASAP
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
zodpovednost

94901 Nitra
SK
Kontaktná osoba: NitraEngineeringTeam
Telefón: 0951262464
Fax: 025333333
Aktualizované 24.5.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo