Ponuky.sk - Internetová burza práce
Táto ponuka práce je vytlačená zo serveru www.ponuky.sk

PRIMAJOB-EU
Spoločnosť PRIMAJOB-EU sro sprostredkováva prácu pre opatrovateľky v Nemecku.

Opatrovateľ

Náplň práce
Ponúkame prácu pre opatrovateľku do Nemecka k manželskému páru pri Kolíne. Bývajú v rodinnom dome v malom meste. Pani- čiastočne inkontinetná, pohybuje sa s pomocou, k dispozícii rolátor. Denne chodí Pflegedienst. Je potrebné a variť a prať pre 2 osoby. Požiadavky na opatrovateľku: žena, stredná znalosť NJ.

Ubytovanie a strava v rodine ZDARMA! Cesta preplatená v hotovosti po príchode do rodiny vo výške 120 EUR a pri odpracovaní turnusu pri odchode 120 EUR. Spolu náklady na cestu preplácané do výšky 240 EUR.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1900 plus náklady na cestu
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
stredná znalosť NJ
Kontakt
PRIMAJOB-EU
Telefón: 0903241602
Email: info@primajob.eu
WWW: www.primajob.eu
Aktualizované 8.2.2021