Ponuky.sk - Internetová burza práce
Táto ponuka práce je vytlačená zo serveru www.ponuky.sk

Job4gastro
Sme tím ľudí, ktorí priamo na hoteloch pracovali a pri našej práci tak využívame naše vlastné dlhodobé skúsenosti a kontakty, ktoré sme dlhodobou prácou v zahraničí získali.
Ponúkame Vám Možnosť sa zamestnať v celej EÚ na pozíciach v hotelierstve a gastronómii.
Sprostredkovávame prácu do Rakúska i Nemecka
Nie sme agentúra!
Sme bez poplatkov a vždy Vám radi poradíme ohľadom práce, ktorú Vám ponúkame

Viac o nás nájdete na :
www.job4gastro.sk
www.job4eu.sk
prípadne nám napíšte na : info@job4gastro.sk

Váš tím Job4

Kuchár, Prílohový kuchár, bez CP

Náplň práce
Prílohový kuchár alebo Samostatný kuchár s prílohovou kuchárkou
Samostatne alebo párik !!
Rakúsko 6433 Oetz – Tirol
1800 eur netto – prílohár
samostatný Chef de Partie podľa dohody
5,5 dňa sa robí to znamená jeden týždeň 5 dni a jeden 6 dni v týždni
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1800+
Iné výhody
Ubytovanie a strava zadarmo
Dokončenie sezóny + Zimná sezóna
Rakúšaci sú kuchári
treba Nemčinu

Nástup ihneď do 26.10.2021 a následne Zimná od začiatku Decembra

Máte na starosti vždy čerstvé prílohy aby boli navarené.
Veľmi dobrý majitelia
Overený hotel
Veľmi pekné ubytovanie, samostatné WC, TV, WIFI, Balkon, Prístup do posilky
Jednoduchá práca pre prílohára, ktorý vie čo má robiť
Rakúska zmluva priamo s hotelom
Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce

Viac info na +421948386138
info@job4gastro.sk
Miesto práce
Zahraničie
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Poprosíme CV v Nemeckom jazyku s fotografiou a prípadnými referenciami od zamestnávateľov
Nemecký jazyk na lepšej úrovni
telefónne číslo na priame spojenie s Managerom, ktorý má túto ponuku na starosti je +421948386138
Prípadné Všeobecné informácie ako funguje platforma JOB4GASTRO.sk alebo iná pomoc prosím kontaktujte +421948101401
Kontakt
Job4gastro
Kremnická 26
85101 Bratislava
Slovensko
Telefón: +421948386138
Email: info@job4gastro.sk
WWW: www.job4gastro.sk
Aktualizované 16.9.2021